Haber

Adidas, ‘Seni Görmeden Seviyoruz’ kampanyasıyla Beşiktaş’a sürpriz yaptı

p> Adidas, 2023/2024 dönemi Beşiktaş formasını tanıtmak için taraftarlara sürpriz bir kampanya başlattı. Görmeden Seviyoruz isimli kampanya ile taraftarlar yeni dönem formalarını görmeden satın alabilecek.

Görmeden Seviyoruz kampanyasıyla taraftarların iç saha forması, deplasman forması ve 3. forması bugün saat 18.00 itibariyle internet üzerinden satışa sunuldu. 21 Haziran 2023’te formaların lansmanı yapılacak. “Görmeden seviyoruz” diyerek takıma olan bağlılıklarını gösteren taraftarlar, herkesten önce lansman gününde formalara ulaşmış olacak. Grubun özel notla göndereceği formaların hikayeleri şöyle:

İç Saha Forması: Beşiktaş JK’nın 120 yıllık tarihindeki başarılarının izlerini taşıyan iç saha forması, bir klasik olarak koleksiyondaki yerini alıyor. Beşiktaş JK’nin geçmişine gurur verici bir bakış açısı sunan iç saha forması, her günü saygıyla selamlıyor. Deplasman Forması: Beşiktaş’ı gittiği her yerde yalnız bırakmayan taraftarlara ithaf edilen deplasman forması, taraftarın takıma olan inancını taşıyor. Her şeyi riske atmanın ve her koşulda birlikte kanatlanmanın sembolü olarak adlandırılır.

3. Forma: Kuruluşundan bu yana Cumhuriyet’in göbeğinde yer alan Beşiktaş’ın 120. yılını Cumhuriyetin 100. yılı ile birleştiren 3. forma tarihe bir saygı duruşu niteliğindedir.

aksehir-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu