Yaşam

Bu ne güzellik! Sihirli Annemin Buketi Şara Türesel’in Son Görünümü Harika

Çocukluğumuzdaki Sihirli Annem dizilerinin hepsini izlemişsinizdir. Başrollerinin yanı sıra yan rolleriyle de adından söz ettiren Sihirli Annem’de Çilek’in sınıf arkadaşı Buket karakteri hakkında da bir parantez açalım. Buket karakterini canlandıran Şara Türesel, diziden sonra ekranlardan uzakta yaşıyor. Şar Türesel’i sosyal medyada da bulduk.

Bir döneme damgasını vuran Sihirli Annem dizisini mutlaka izlemişsinizdir.

Peri Betüş’ün ölümlü Sadık’la evlenmesiyle perilerin ve insanların bir arada yaşadığı dizi, Türk televizyon tarihine damgasını vururken dizideki karakterler hala unutulamıyor.

Ana karakterlerinin yanı sıra yan karakterleriyle de adından söz ettiren Sihirli Annem’de Çilek’in sınıf arkadaşı Buket’i hatırlarsınız.

Sıra arkadaşı olan ikili, birbirlerini çok seviyor ve sık sık tartışıyorlardı. Aslında Çilek, Buket’e ilk kez peri olduğunu söylemiştir.

Buket’i canlandıran Şara Türesel başarılı bir performans sergilese de sonrasında kendisini ekranlarda göremedik. Şans eseri onu sosyal medyada keşfettik.

Şu anda 26 yaşında olan Şara Türesel, YouTube’dan TikTok’a kadar sosyal medyayı oldukça etkin kullanıyor.

Dünyaca ünlü Mamma Mia! Grease ve Grease gibi müzikallerde rol alan Türesel’in asıl tutkusu müziktir.

Hatta Kanal D’de yayınlanan Benimle Söyle yarışmasına bile katıldı.

Çeşitli mekanlarda sahne alan Şara’nın, kariyerini tiyatro ve müzik üzerine kurma konusunda son derece başarılı olduğunu da söylemeyi unutmayalım.

Sonuçta insan sevdiği işi yapmalı!

Buket’i sosyal medya hesabından paylaştığı bu düzenlemeyle selamlayan Şara Türesel, yıllar içindeki değişimini burada gösteriyor:

Birkaç fotoğrafını ekleyelim:

?

?

uskudarhaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu