Haber

Cumhurbaşkanlığı Uçağıyla Umreye Gitti! Fulya Öztürk’ten Kendini Eleştiren Gazeteciye Sert Yanıt

Geçtiğimiz günlerde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Körfez turunu takip etmek için Mekke’ye giden Fulya Öztürk’ün paylaştığı umre paylaşımı tepkiyle karşılandı. Tepkilerin ardından açıklama yapan Öztürk, kendisini eleştiren gazeteci Lûbe Ayar’a sert yanıt vererek umre ziyaretinin detaylarını anlattı.

Başarılı gazeteci Fulya Öztürk yıllardır konutlarımıza konuk olan, deprem, savaş, sel fark etmeksizin gelişmeleri ekrandan izleyiciye kendine has üslubuyla aktaran bir muhabir.

Aylarca dönmeyen ve özellikle Kahramanmaraş’taki deprem döneminde sık sık yaptığı yayınlarla gündem yaratan yayınlarına devam eden Öztürk, son günlerde yansımaları üzerine çekmişti.

Öztürk, geçtiğimiz günlerde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Körfez turunu izlemek üzere bazı gazetecilerle birlikte cumhurbaşkanlığı uçağıyla Mekke’ye gitmişti.

Deneyimli ve sevilen gazetecinin başörtülü umreden bir fotoğrafının “Rabbim bana da nasip oldu” notuyla paylaşılması infial yarattı.

Bu açıklamanın ardından kendisini eleştiren gazeteci Lûbe Ayar’a yanıt verdi.

“Bu linç kültürü kimseye bir şey katmaz, iftira atmayın.” Öztürk, ziyaretini nasıl gerçekleştirdiğini ve detaylarını da anlattı.

Ne düşünüyorsun?

sandikli-haber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ankara evden eve nakliyat
Başa dön tuşu