Haber

Kafede yerde yatan insanları gören adam, “toplu cinayet” haberini verirken, olayın ardından “yoga” ortaya çıktı.

İngiltere’de bir kafede çok sayıda kişinin yerde yattığını gören bir adamın “toplu cinayet” ihbarı üzerine polis ekipleri harekete geçti. İhbar üzerine kafeye gelen polis, yerde yatarak yoga yapan insanları gördü.

YOGA’NIN “TOPLU KATLİAM” OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORDU

Birleşik Krallık’ın Lincolnshire bölgesinde farklı bir olay yaşandı. Akşam saatlerinde bir kafede yoga dersi sırasında çok sayıda kişinin yerde yattığını gören bir kişi, polisi arayarak toplu cinayet ihbarında bulundu.

Kafeye Giden Polis Gerçeği Anladı

İhbar üzerine polis hemen harekete geçti. Kafeye giden polis ekipleri, yerde yatan kişilerin yoga yaptığını ve meditasyonun ortasında olduklarını fark etti.

“HİÇBİR ÇILGIN Tarikatın ÜYESİ DEĞİLİZ”

Olayın ardından kafenin sosyal medya hesabından yapılan açıklamada, “Dün akşam 9.30’da polis sirenlerini duyan varsa içiniz rahat olsun. Polis, çok sayıda kişinin yalan söylediğini gören birinin toplu cinayet ihbarı üzerine rasathaneye geldi. “Hızlı bir şekilde harekete geçtiği için Lincolnshire polisine teşekkür etmek istiyorum. Yolda ne düşünüyorlardı?” “Bunun geçtiğini hayal bile edemiyorum. Biz herhangi bir çılgın tarikatın veya kulübün üyesi değiliz.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu