Ekonomi

KUMSMALL AVM’de büyük indirimler ve uygun maliyetli satışlar yapıldı

Türkiye ve Avrupa’nın en büyük karma AVM’si KUMSMALL AVM, büyük indirimler ve uygun maliyetli satışlarla değerli bir anlaşmaya imza attı. 3 Haziran’da başlayan ve 11 Haziran Pazar gününe kadar devam edecek olan indirim günleri yoğun ilgiyle karşılandı.

KUMSMALL AVM’nin Garaj İndirim Günleri için AVM’de özel bir alan belirlendi ve kampanyaya katılan firmalar bu alanda ziyaretçilerini büyük indirimlerle karşıladı. Hafta sonu büyük ilgi gören KUMSMALL AVM’de özellikle Garaj İndirim Günleri’nde izdiham yaşandı. Garaj İndirim Günleri’ne mobilya, moda, beyaz eşya ve elektrikli ev aletleri branşlarında onlarca firma binlerce eserle katılıyor. Pahalı satışların yapıldığı ve büyük indirimlerin uygulandığı Garaj İndirim Günleri 11 Haziran Pazar gününe kadar devam edecek.

Elizan Life, Dormir Yatak, Kelebek Mobilya, Gürses Wood, Mobilay, Lux Home, KYC Home, Boyner, Porland, Seçil Store, Bosch, Hilal, Mustafa Özcan, 7Adımda Aşk, Yufka Mobilya, Nessi Home, Kilim Mobilya ve Garaj İndirim Günleri etkinliği . Profilo mağazaları katılıyor. – KAYSERİ

karayazihaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu