Haber

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Müge Anlı ve Arkadaşları Sanat Okulu Projesine Destek Verdi

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, “Çingene kardeşlerimizin eğitim alacağı ve sanatsal becerilerini geliştirecekleri ‘Müge Anlı ve Arkadaşları Sanat Okulu Projesi’ni canı gönülden destekliyorum. Bu vesileyle hem camiamız hem de vatandaşlarımızın 100 liralık katkıları olacak. Cumhuriyetin 100’üncü yılında başlatılan yardım kampanyasına.” Katkı sağlayacaklarını yürekten ümit ediyorum dedi.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, bu akşam sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, televizyon programcısı Müge Anlı’nın başlattığı “Müge Anlı ve Arkadaşları Sanat Okulu Projesi”ne destek verdiğini duyurdu. Bahçeli’nin açıklaması şöyle:

“Toplumsal dayanışma ve yardımlaşma duygusunun canlı olması, milli varlığımızın övünilecek vasıflarından biridir. Türk kültür ve medeniyetinin ağırlık merkezi insandır. Aslında inancımıza göre insan, Yaratılmışların en şereflisi.Bizim anlayışımıza göre insan, insanlığa dost ve yuva olmalıdır.

ATV’de dikkat çeken programlara imza atan Müge Anlı Hanım; Aynı zamanda toplumsal yaraların iyileşmesine ve haksızlığa uğrayanların sesine takdire şayan ölçüde destek olmaya devam ediyor. Sayın Anlı’nın başlattığı ‘Aşevleri Projesi’nin yanı sıra Roman kardeşlerimizi kapsayan ‘Sanat Okulu Projesi’ de bizce değerli bir girişim. Roman kardeşlerimizin eğitim alacağı ve sanatsal becerilerini geliştirecekleri ‘Müge Anlı ve Arkadaşları Sanat Okulu Projesi’ni canı gönülden destekliyorum. Cumhuriyetin 100’üncü yıl dönümünde bu vesileyle başlatılan yardım kampanyasına hem camiamızın hem de vatandaşlarımızın 100’er lira katkı sağlamasını canı gönülden diliyorum. Roman kardeşlerimizin yanındayız ve onlara fayda sağlamak için elimizden geleni yapmaya kararlıyız. Bu düşüncelerle Müge Anlı Hanımı tebrik ediyor, başarılı ve duyarlı çalışmalarının devamını diliyorum.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu