Yaşam

Yılan Hikayesi’nin kadrosuna satış temsilcisi olarak çalışırken seçilen Hakan Bilgin: Tamamen tesadüftü.

Sunuculuğunu Gökay Kalaycıoğlu’nun üstlendiği Haberler.com YouTube kanalında yayınlanan Haber Mazeret programının bu haftaki konuğu başarılı oyuncu Hakan Alım oldu. Yıllar önce satış temsilcisi olarak çalışırken hayatını değiştiren Yılan Hikayesi dizisine seçilme hikâyesini anlatan Alım, sürecin tamamen tesadüf olduğunu söyledi.

“OYUNCU DEVİN ÖZGÜR ÇINAR, YILAN HİKAYESİ İÇİN BENİ TAVSİYE ETTİ”

Satış temsilcisi olarak çalıştığı dönemde tiyatroyla da ilgilenen Hakan Alım, isminin duyurulması açısından büyük önem taşıyan Yılan Öyküsü dizisine nasıl seçildiğini şöyle anlattı: “Aslında teklif gelmedi. O dönemde Devin Özgür Çınar bir yapımda rol alırken ziyaretine gitmiştim.Biz arkadaşız ama ben Devin’im.Ondan hoşlanıyor gibiyim ama o hiç umursamıyor.Emre Kınay da Devin’i aradı ve ‘Yılan Hikâyesi yapıyoruz, oyuncu kadrosu için bu formatta adamlara ihtiyacımız var’ dedi ve bana da dedi. Belki de benden kurtulmak için beni attı. Emre Kınay, ‘O halde gel Osman’ dedi. Orada Yağmurdereli’de” diyor. Emre’yle arkadaşlığımız tiyatro festivalleri falan kuyrukta tanışmamızdı. Sonra Osman abinin yanına gittim, bana rolü söyledi, anlaştık ve Yılan Hikayesi başladı. Tamamen tesadüf oldu. Sonra 3 yıl sürecek bir yolculuk başladı.

“BAŞARI VE KARİYER GİBİ BİR SORUN YAŞAMADIM”

“Yılan Hikayesi’nden sonra hayatınızda ne değişti?” Soru üzerine konuşan başarılı oyuncu, “Amacım cenazenin kalabalık olması. Fark edilmek güzel bir şey ama başarı ve meslek pek hoşuma giden kelimeler değil. Hiç böyle bir sorun yaşamadım. Fark edilmek başka bir şey. Başarı, geride bıraktıklarınızın mutlu olduğuna inandığınız bir cenaze törenidir.” “Bunun tören olduğunu düşünüyorum. Ben finale değil, sürece hizmet eden bir adamım” dedi.

aydincikhaber.xyz

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button