Haber

Diyarbakır’da Polis Haftası kutlandı

Diyarbakır’da Polis Haftası, Yenişehir Belediyesi Başkan Yardımcıları ve işçinin katılımıyla kutlandı.

Vatandaşların sağlığı ve güvenliği için büyük bir özveri ve gayretle çalışmalarını sürdüren polis ekipleri için düzenlenen yemeğe Yenişehir Belediyesi Başkan Vekili Mustafa Temel, Belediye Başkanı Hacı Cebe, Yenişehir Belediyesi Zabıta Müdürü Bedih Ay, Yenişehir Emniyet Müdürleri, amirleri ve çalışanları katıldı. Yenişehir ilçesinde vatandaşlar.

Polis Haftası nedeniyle düzenlenen programda konuşan Yenişehir Belediyesi Başkan Vekili Mustafa Temel, “Vatandaşlarımızın huzuru, sağlığı ve güvenliği için çalışan başta değerli meslektaşlarım olmak üzere tüm polis teşkilatımızın haftasını kutlayarak, çalışkanlarımız” dedi. fedakar belediye zabıta çalışanlarımız, 7 gün 24 saat çalışma esasına göre fazla mesai kavramı olmaksızın vatandaşlarımıza hizmet vermektedir. “Polis memurumuz vatandaşlarımız ile kurumumuz arasında köprü görevi görmektedir. Çalışmalarınızı geçmişte olduğu gibi büyük bir gayret ve özveriyle sürdüreceğinize olan inancım tamdır” dedi.

Yenişehir Belediye Başkan Yardımcısı Hacı Cebe, “Her zaman sahada olan ve gece gündüz güçlü şartlarda çalışmalarına devam eden Polis Gruplarımıza Polis Haftasını tebrik ediyor, başarılar diliyorum.” – DİYARBAKIR

haber-odunpazari.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu