Yaşam

Darmaduman canlı izle! Fox TV Darmaduman 4. bölüm canlı izle! Darmaduman son bölümde neler oldu? Fox TV 19 Kasım canlı izle!

Darmaduman, Ay İmal imzalı, birinci kısmı 27 Ekim 2022 tarihinde yayımlanan, direktörlüğünü Deniz Yorulmazer’ın üstlendiği, Damla Serim’in senaryosunu yazdığı, başrollerini Mert Yazıcıoğlu, Hafsanur Sancaktutan, Aslıhan Malbora, Aytaç Şaşmaz, Parıltı Fettahoğlu ve Necip Memili’nin paylaştığı gençlik ve dram türündeki Türk televizyon dizisidir. Darmaduman canlı izle! 19 Kasım Fox TV Darmaduman 4. bölüm canlı izle! Darmaduman son bölümde neler oldu? Fox TV canlı izle!

DARMADUMAN CANLI İZLE!

DARMADUMAN SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Babalarının kazasıyla sarsılan ve bu kazada Yağız’ın parmağı olduğunu düşünen Kerem ve Ece bir yandan bu problemlerle uğraşırken bir yandan da babalarına dayanak olmak için yarı vakitli iş aramaya başlıyorlar. Ece çalışma hayatının birinci gününde ömrün acı taraflarıyla karşılaşıyor. Ece’yi içinde bulunduğu çıkmazdan koruyan ve sahip çıkan Evren mi olacaktır?

Kerem ve Ece ile İstanbul’da tanıştığı arkadaşları Derin ve Cihan ortasında birinci flört rüzgarları eserken her karakter geçmişinden getirdiği duygusal pürüzlerle tekrar yüzleşiyor. Arkadaşlığın aşka dönüştüğü yolda herkesi kendi imtihanı bekliyor.

DARMADUMAN YENİ KISIMDA NELER OLACAK?

DARMADUMAN OYUNCU KADROSU

Mert Yazıcıoğlu : Kerem

Hafsanur Sancaktutan : Derin

Aslıhan Malbora : Ece

Aytaç Şaşmaz : Evren

Nur Fettahoğlu : Beliz

Necip Memili : Harun

Aslı Orcan

Meral Çetinkaya : Ayla

Metin Coşkun : Asaf

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button